Основні правила розміщення картин
i Информация
Валюта: грн
Ваш аккаунт

Основні правила розміщення картин

Основні правила розміщення картин
Картини, фотографії, постери і панно в усі часи служили головними прикрасами будь-якого інтер'єру. Здавалося б, красива картина гарна сама по собі, незалежно від оточення та місця розташування, однак, на практиці це твердження далеко не завжди є істинним. Чи завжди для декору інтер'єру потрібні мальовничі шедеври або можна обійтися «малою кров'ю»? Яку стіну в кімнаті вибрати для розвішування картин? Як правильно розташувати і оформити кілька фотографій або малюнків в єдину композицію? На якій висоті їх найкраще розвісити? Постараємося докладно відповісти на всі ці важливі питання.


 
Декор і аксесуари в інтер'єрі виконують важливу роль, створюючи цілісність образу і атмосферу затишного і обжитого простору. Навіть коли обробка завершена, а меблі зайняли свої місця, стіни кімнати часто виглядають занадто порожніми і нудними, і саме тоді виникає потреба прикрасити їх картинами, плакатами тощо.
 
 

Прекрасно, якщо у вас вже є кілька мальовничих або графічних полотен, гідних прикрасити інтер'єр, однак, якщо колекцією творів мистецтва ви не володієте, це не привід залишати стіни порожніми. Сімейні фото в акуратних рамах, цифровий друк будь-якого зображення на полотні, інтер'єрні колажі, які можна виготовити своїми руками і т.п. цілком можуть стати оригінальною і стильною заміною звичним картинам. До того ж, полотна, які самі по собі не є шедеврами, об'єднані на стіні в загальну групу, створюють цілком привабливу і цікаву композицію, якій можна задати певний ритм або використовувати в інтер'єрі як відсутній колірний акцент.