Модернізація та осучаснення закладів освіти від компанії ArTeQ
i Информация
Валюта: грн
Ваш аккаунт

Модернізація та осучаснення закладів освіти від компанії ArTeQ

Модернізація та осучаснення закладів освіти від компанії ArTeQ

На сьогоднішній день з впровадженням інноваційних методів навчання та викладання, шкільні заклади потребують модернізації та осучаснення, щоб відповідати світовим стандартам.
Тому компанія ArTeQ пропонує обладнати заклади освіти системою підвісу R30 від Голландського виробника Newly. Дані системи є надійними, багатофункціональними та мають ряд переваг для освітніх закладів, а саме:
Простота монтажу. Монтаж не потребує спеціальних навичок та інструментів.
Надійність та безпечність. Підвісний профіль витримує навантаження до 50 кг на метр погонний, а металеві стержні та гачки до 60 кг на одиницю, що дозволяє, без проблем, підвішувати важкі шкільні дошки. 
Багатофункціональність та адаптивність. Обладнавши одну із стін класної кімнати системою R30, уздовж усіє стіни можна легко розмістити усі необхідні елементи, які використовуються у процесі навчання, а саме: шкільні дошки, інтерактивні дошки, шкільні постери, банери та будь які інші демонстраційні матеріали і так само легко їх змінювати при потребі. 
Простота у використанні. Якщо шкільна дошка підвішена на системі R30 то її легко переміщати ліворуч та праворуч уздовж всієї довжини підвісного профілю і так само легко регулювати висоту на якій вона висить в залежності від потреб учнів, що є дуже зручно для навчальних приміщень де проводяться уроки для школярів різного віку. 
Безпечність для стін. Один раз обладнавши клас даною системою підвісні елементи можна змінювати за необхідністю без шкоди для стін, адже вони підвішені на гачках які кріпляться до тросів, а ті в свою чергу - до профілю. Цвяхи чи гачки для підвісу в стіну забивати не потрібно. Тому, якщо виникає потреба зняти шкільну дошку - стіна залишиться чистою та неушкодженою. 
У Європі більшість шкільних закладів вже давно обладнані цими системами. І вони оцінили їхні переваги.